تبلیغات
پایاپاد - دوران طلایی
 

دوران طلایی

نویسنده: ✌*احمد رضـــــا*✌ 1394/01/4  ساعت 09:59 :: سمپادیا، سایر مطالب،  :: نظرات

دو روز پرکار را پشت سر گذاشته اید. می دانم مقاومت و ایستادگی در برابر خوش گذرانی ها و دید و بازدید ها سخت است ولی اگر از این دوره ی زمانی خوب استفاده کنید به جمع بندی تمام منابع مطالعاتی خود تا آخر فروردین یا نیمه ی اول اردیبهشت ماه امیدوار خواهید شد.

مراقب باشید برخوردها و صحبت های افراد فامیل و دوست و آشنا شما را تحت تاثیر قرار ندهد ممکن است به شما بگویند چرا آن‌قدر خودت را تحت فشار می گذاری و با این چند روز درس خواندن به کجا می خواهی برسی؟! و ارزش ندارد خودت را در خانه حبس کنی و.... شما کار خودتان را بکنید و به حرف های آنها توجه نکنید. به قول معروف یک گوشتان در و گوش دیگرتان دروازه باشد!

همچنین می دانم قطعا به استراحت هم نیاز دارید اما این استراحت باید با نوعی دور اندیشی همراه باشد تا در آخر کار موجبات پشیمانی را فراهم نکند.

می توانید در این مدت تمرین تست زنی با هدف ارزیابی سرعت عمل و رکوردگیری انجام دهید. در میان برنامه مطالعاتی خود می توانید پاداشی  برای خودتان در نظر بگیرید که اگر طبق برنامه جلو رفتید به عنوان پاداش به تماشای برنامه های تلوزیونی نوروز بشینید. 

درباره سایت
مدیر سایت: ✌*احمد رضـــــا*✌ http://daneshmandanfasa.mihanblog.com

وبسـایت پـایـاپـاد ، در مــــهرماه سال 1393 ، با هدف بهبود سطح کیفی متوســــطه اول ، تاسیس شد و هم اکنون ، یکی از معتـــبرترین مراجع ، علمــــی/آموزشــــی ایــران می باشد .

در صورتی که اشکالی در مطالب مشاهده کردید ، از طریق بخش "تماس با ما" ، با ما در میان بگذارید .

گالری تصاویر

برگشت به بالای صفحه