تبلیغات
پایاپاد - کتاب فرهنگ و هنر نهم
 

کتاب فرهنگ و هنر نهم

نویسنده: ✌*احمد رضـــــا*✌ 1394/05/26  ساعت 15:24 :: سایر مطالب،  :: نظرات
این بار هم توانستیم ، به عنوان بروز ترین وبلاگ متوسطه ی اول ، برای اولین بار در تاریخ ایران ، کتاب فرهنگ و هنر کلاس نهم را ارایه بدهیم .
فرهنگ و هنر پایه هفتم ، شاید یکی از جالب ترین کتاب هایی باشد که تا به حال دیده اید .
این کتاب ، خوش بختانه ، برای همه سلیقه ای طراحی شده است ؛ به طوری که می توان گفت که در فرهنگ و هنر این پایه ، هنر های نوین مانند گرافیک ، و هنر های سنتی مانند سوزن دوزی و ... به بهترین نحو ممکن طراحی شده و دانش آموزان را در پیدا کردن و کشف و پویایی استعداد هایشان ، یاری می کند .
جالب است بدانید که بخش هنر های آوایی ، که در پایه های پیشین ، کمتر توجهی به آن می شد ، به کتاب فرهنگ و هنر پایه نهم ، به عنوان یکی از بخش های مهم ، اضافه گردیده است که جای تشکر دارد .
جلد کتاب فرهنگ و هنر پایه نهم
راستی !
تا یادمان نرفته بگوییم که بخش هنرهای نمایشی این کتاب هم ، برای شما بسیار جالب و دیدی خواهد بود .
طراحی جلد این کتاب ، هنری و در عین حال ، گول زننده است . همانطور که گفته شد ، هنر های نوین ، بصورت حرفه ای در این کتاب ، گنجانده شده اند ، ولی جلد کتاب ، خبر از محتوایی دیگر می دهد و شاید این به این خاطر بوده است که دقت کافی در انتخاب جلد ، صورت نگرفته است ولی در عین حال ، جلد انتخاب شده ، یکی از زیباترین طراحی هایی است که میتوان برای کتاب فرهنگ و هنر ، استفاده کرد .
در ضمن ، نسخه موجود ، معتبر ترین و جدید ترین 
برای دریافت نسخه pdf و قابل استناد این کتاب ، به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


 

درباره سایت
مدیر سایت: ✌*احمد رضـــــا*✌ http://daneshmandanfasa.mihanblog.com

وبسـایت پـایـاپـاد ، در مــــهرماه سال 1393 ، با هدف بهبود سطح کیفی متوســــطه اول ، تاسیس شد و هم اکنون ، یکی از معتـــبرترین مراجع ، علمــــی/آموزشــــی ایــران می باشد .

در صورتی که اشکالی در مطالب مشاهده کردید ، از طریق بخش "تماس با ما" ، با ما در میان بگذارید .

گالری تصاویر

برگشت به بالای صفحه