تبلیغات
پایاپاد - کتاب آموزش قرآن نهم
 

کتاب آموزش قرآن نهم

نویسنده: ✌*احمد رضـــــا*✌ 1394/05/28  ساعت 06:53 :: پیام های آسمانی،  :: نظرات
کتاب آموزش قران پایه نهم (چاپ 94-95) ، مانند سال های پیشین ، قطع و حجم بزرگی ندارد ولی در عین حال ، مطالب مفیدی را در حود جای داده است .
این کتاب ، شامل 12 درس می باشد که هر در1س ، مانند سال های قبل ، شامل دو جلسه است . این درس ها و جلسه ها ، روی هم ، 144صفحه را می سازند .
دی وی دی کتاب قرآن نهم زیر مثل همیشه ، در هنگام توزیع کتاب ها ، از طریق کتابفروشی ها و ... به همراه کتاب درسی ، ارائه می شود .
طریقه تدریس و پیشروی در این کتاب ، بدون تغییر باقی مانده است و در یک درس ، قرائت و روخوانی آیات ، معنای کلمات ، عبارت و در نهایت معنای چندی از جمله های روخوانی شده ، مورد برسی قرار می گیرد که این روش ، یکی از بهترین شیوه های تدریس قرآن کریم می باشد .
همینطور ، قسمت هایی از هر درس ، به عنوان تکلیف خانه ، برای دانش آموزان مشخص شده ، تا دیگر نیازی به ارائه تمرین از سوی دبیر نباشد و دانش آموز بتواند آموخته هایش را در خانه ، تمرین و تثبیت نمایید .
طراحی جلد زیبا ، ساده و دلنشین کتاب قرآنــــ آموزشیـــ پایه نهمـــ ، بر زیبایی هرچه تمام تر این کتاب ، و آیات مبارکش ، می افزاید .
دانش آموزان و اساتید گرامی ، در پناه قرآن ، قرآنی باشید !

برای مشاهده ی طریقه عضویت و ... به ادامه مطلب مراجعه کنید .
 

درباره سایت
مدیر سایت: ✌*احمد رضـــــا*✌ http://daneshmandanfasa.mihanblog.com

وبسـایت پـایـاپـاد ، در مــــهرماه سال 1393 ، با هدف بهبود سطح کیفی متوســــطه اول ، تاسیس شد و هم اکنون ، یکی از معتـــبرترین مراجع ، علمــــی/آموزشــــی ایــران می باشد .

در صورتی که اشکالی در مطالب مشاهده کردید ، از طریق بخش "تماس با ما" ، با ما در میان بگذارید .

گالری تصاویر

برگشت به بالای صفحه