تبلیغات
پایاپاد - پلوتو ، میزبان حیات
 

پلوتو ، میزبان حیات

نویسنده: ✌*احمد رضـــــا*✌ 1394/06/15  ساعت 22:15 :: اخبار آموزشی، سایر مطالب،  :: نظرات
شاید چکیدن یخچال های فضایی ، بر روی سطح پلوتو ، به این دلیل باشد که آبزیان عظیم الجثه ای ، در دل این سیاره یخی ، زندگی می کنند .
دنیای یخ زده پلوتو | حیات در پلوتو | نجوم | پایاپاد


اگر می خواهید ، بدانید که آیا حیات در این سیاره کوتوله ، به چه صورت است ، به ادامه مطلب ، بروید .

شاید باور اینکه بزرگترین سیاره کوچک منظومه شمسی ، توانسته باشد ، کاندیدای وجود حیات ، در دل یخ هایش باشد ، کمی سخت باشد اما باید گفت که این حقیقت دارد و باید گفت که پدیده چکیدن یخچال ها ، بر روی سطح پلوتو ، شاید به دلیل گرمای کافی سطح این سیاره ی کوتوله ، برای میزبانی مواد آلی باشد .
حیات در سیاره پلوتو | حیات در فضا
گزارش تهیه شده توسط کاوشگر نیوهورایزنز ، یکی از اولین کاوشگر هایی که به نزدیکی پلوتو رسیده است ، پیامد احتمال وجود یک اقیانوس زیرآبی ، در این سیاره کوتوله را داراست .
البته باید به این کاوشگر ، خسته نباشید گفت زیرا او ، یک سفر سه میلیارد مایلی را بخاطر سوالات نامحدود ما انسان ها طی کرده است و در این راه ، مطالعاتی را بر روی قمرهای پلوتون ، یعنی شارن و ...  انجام داده است .
کاوشگر فضایی | ناسا | سفر به پلوتو
البته ، هنوز خیلی زود است که فقط با گزارشات تهیه شده از پلوتو ، به توان ، از وجود آب "گرم" ، در این سیاره مطمئن شد .
البته جای خوش حالی دارد زیرا اگر وجود حیات در پلوتو ، اثبات شود ، باز هم انسان ، پیچیده ترین موجود زنده هستی خواهد بود .


 

درباره سایت
مدیر سایت: ✌*احمد رضـــــا*✌ http://daneshmandanfasa.mihanblog.com

وبسـایت پـایـاپـاد ، در مــــهرماه سال 1393 ، با هدف بهبود سطح کیفی متوســــطه اول ، تاسیس شد و هم اکنون ، یکی از معتـــبرترین مراجع ، علمــــی/آموزشــــی ایــران می باشد .

در صورتی که اشکالی در مطالب مشاهده کردید ، از طریق بخش "تماس با ما" ، با ما در میان بگذارید .

گالری تصاویر

برگشت به بالای صفحه